Loading...

Про «Метид»

Приватне підприємство «Метид» було засноване в 1998 році у місті Дніпро, яке знаходиться у центрі промислового регіону України.

Компанія спеціалізується на випуску виробів з чорного металу та оцинкованого листа для побуту та промисловості. В номенклатуру продукції підприємства входять:
  • лопати різного призначення у широкому асортименті;
  • відра різного об’єму з оцинкованого листа;
  • баки, ванни, корита та тази з оцинкованого листа в асортименті;
  • вироби для садового декору з оцинкованої сталі різного розміру і форми, що можуть мати кольорове покриття і принти.

В даний час кількість працівників компанії близько 100 осіб, а річний обсяг виробництва становить близько 2 500 000 одиниць. Підприємство має потенціал по нарощуванню виробництва продукції у 2-3 рази. У виробництві ми використовуємо сучасні, екологічно чисті, безпечні для довкілля технології та обладнання. Для виробництва компанія використовує сировину та компоненти найвищої якості від кращих виробників, що дозволяє виготовляти продукцію стабільно високої якості. Вся наша продукція також є екологічно чистою.


В компанії «Метид» функціонує жорстка система контролю якості продукції. Ми постійно працюємо над покращенням споживчих властивостей нашої продукції. Тому наша продукція є конкурентоспроможною, та користується попитом на ринках України, Вірменії, Азербайджану, Молдови, Польщі, Росії, Німеччини.


Наша продукція виготовляється під торговою маркою Metid®, яка офіційно зареєстрована в Україні. Компанія «Метид» зацікавлена у розширені дилерської мережі та запрошує до співпраці фірми з оптової торгівлі, які відповідають нашій філософії бізнесу. Довіра ділових партнерів та лояльність споживачів є ключовими пріоритетами в діяльності компанії «Метид».

Метид, карта

Компанія «Метид» зацікавлена у налагодженні партнерських відносин з іншими фірмами шляхом організації спільних виробництв і участі у кооперації. Для цього ми маємо потужності з металообробки, фарбування та термообробки, які можуть бути задіяні у подібних програмах.

Компанія 'Метид'
МЕТИД

Один з найбільших в Україні виробників виробів побутового і господарського призначення.

Тел: +38-067-563-1656, +38-098-607-72-21, +38-067-559-14-83

Email: metid-n@ukr.net, metid-n@ua.fm