На головну Ціни

Ціни

Продукція власного виробництва

Компанія «Метид» здійснює оптові та дрібнооптові поставки товарів господарсько-побутового призначення, а також для використання в промисловості. У регулярно оновлюваному прайс-листі представлені асортимент та ціни виробів виробництва ПП «Метид».

 • Скачати прайс-лист продукції компанії «Метид»;
  MS Excel [xls, 32 Kb]

Господарсько-побутові товари

Компанія «Метид» пропонує оптові та дрібнооптові поставки зі своїх складів товарів господарсько-побутового призначення інших виробників. У регулярно оновлюваному прайс-листі представлені асортимент та ціни товарів наявних на складі ПП «Метид».

 • Скачати прайс-лист товарів зі складу компанії «Метид»;
  MS Excel [xls, 110 Kb]

Садовий інвентар торгівельної марки FISKARS

ПП «Метид», будучи регіональним дилером відомої європейської компанії FISKARS , пропонує в широкому асортименті високоякісний садовий інвентар світового лідера торгової марки FISKARS . У регулярно оновлюваних прайс-листі представлені асортимент та ціни товарів.

 • Скачати прайс-лист садового інвентарю торгової марки FISKARS.
  MS Excel [xls, 520 Kb]

Кухонне приладдя торгової марки FISKARS

ПП «Метид» пропонує для професійного і побутового використання високоякісне кухонне приладдя від світового лідера компанії FISKARS . У регулярно оновлюваному прайс-листі представлені асортимент та ціни товарів.

 • Скачати прайс-лист кухонного приладдя торгівельної марки FISKARS.
  MS Excel [xls, 785 Kb]

Продукція компанії «Метид» на ринку РФ (м. Воронеж)

Компанія «Метид» реалізує продукцію власного виробництва через свого офіційного представника в Росії ТОВ «МетКомТрейдінг» (м Воронеж). У регулярно оновлюваному прайс-листі представлений асортимент виробів, що реалізуються на російському ринку, і ціни в рублях.

 • Скачати прайс-лист продукції компанії «Метид» у російських рублях.
  MS Excel [xls, 30 Kb]