Головна сторінка Виробництво

Виробництво Версія для друку

Приватне підприємство «Метид» є вітчизняним виробником широкої групи товарів господарсько-побутового призначення. На підприємстві працюють 110 висококваліфікованих фахівців робітничих та інженерно-технічних професій.

ПП «Метид» здійснює виготовлення оцинкованих виробів, садового та городнього знаряддя (інвентарю) на власних виробничих потужностях. У спеціалізованому цеху, оснащеному сучасними верстатами та обладнанням, виробляються оцинковані відра місткістю 5, 7, 10, 12 та 15л, оцинковані тази місткістю 13, 21 та 27л, оцинковані ванни місткістю 75л, 100л, 120л, відра з холоднокатаного металу для будівельних та побутових потреб, дійниці з харчової жерсті для збору молока.

Слід зазначити, що наше підприємство є одним з двох вітчизняних виробників високоякісних одношовних відер. На спеціалізованій лінії по виготовленню лопат виробляються лопати штикові, лопати совкові (грабарки), лопати для прибирання снігу та зерна, лопати вугільні, лопати породні для виконання навантажувально-розвантажувальних робіт. На підприємстві виготовляються граблі виті, граблі штирові, сапи садово-городні. Також підприємство за індивідуальними замовленнями виготовляє вироби з оцинкованого листа.

Обсяг нашої продукції становить понад 1 млн. виробів на рік, при цьому, в номенклатурі продукції, що випускається, питома вага виробів з оцинкованої сталі складає 75%, та 25% складають вироби з тонколистової сталі марки Б Ст5.

Велика увага на підприємстві приділяється якості продукції, що випускається, впровадженню нової техніки та технологій, що дозволяє утримувати лідируючі позиції в умовах жорсткої конкуренції на ринку. Асортимент виробленої продукції постійно оновлюється, відслідковуючи зміни споживчого попиту на ринках України та ряду зарубіжних країн.

Продукція ПП «Метид» успішно реалізується на всій території України, а також експортується в Росію, Молдову, Польщу, Німеччину.

Компанія «Метид» зацікавлена в поставках листа (рулону) оцинкованого товщиною 0,4-0,5 мм та листа сталевого х/к товщиною 1,1-1,5 мм в асортименті. Продаємо відходи оцинкованого та чорного сталевого листа.