Головна сторінка Про компанію Історія компанії

Історія компанії

Виробничі приміщення компанії «Метид» Виробничі приміщення компанії «Метид»

Виробничі приміщення компанії «Метид».

Приватне підприємство «Метид» засновано в 1998 році. Підприємство має власне виробництво оцинкованого посуду (оцинкованих побутових виробів) та садово-городнього інвентарю. Крім того, підприємство займається реалізацією широкого асортименту товарів господарсько-побутового призначення. Підприємство є одним з двох вітчизняних виробників високоякісних одношовних відер. Асортимент виробленої продукції постійно розширюється, з урахуванням споживчого попиту та зміни ринкової ситуації.

В даний час на підприємстві працює 110 чоловік, кожен з яких представляє собою окрему цінність для компанії як добрий фахівець та реалізатор загальних цілей компанії. Щорічно на підприємстві створюються нові робочі місця, відкриваються перспективи кар'єрного і професійного зростання. Підприємство сприяє своїм працівникам в отриманні вищої освіти.

Обсяг продукції, що випускається на підприємстві продукції складає за рік більше 1 млн. виробів, в т.ч. 75% виробів з оцинкованої сталі та 25% виробів із прокату тонколистової сталі марки БСт5. Продукція ПП «Метид» успішно реалізується не тільки на всій території України, але також експортується в Росію, Молдову, Польщу, Німеччину.